Zakup odpowiedniego analizatora mleka to z pewnością dobra inwestycja. Dzięki niemu można podnieść jakość produkcji tego surowca przy jednoczesnej kontroli jego parametrów. Obecnie obowiązujące przepisy prawne dokładnie określają bowiem, jakie warunki powinno spełniać mleko dostarczane na skup. W przypadku, gdy dostarczony surowiec będzie niezgodny z tymi wymaganiami, to wówczas nie zostanie przyjęty. Co więcej, jego producent musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami, obejmującymi szczegółowe kontrole odpowiednich organów, kary finansowe, a nawet czasowy zakaz sprzedaży surowca.

Zalety naszego inkubatora do mleka

Czyste mleko wolne od substancji, mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie konsumenta to cel, do którego dąży każdy szanujący się producent tego surowca. Jednak nawet przestrzeganie restrykcyjnych warunków hodowli nie daje pełnej gwarancji uzyskania mleka o odpowiedniej jakości. Dlatego konieczne jest przeprowadzanie odpowiednich analiz pod kątem jego higieniczności oraz jego właściwości fizykochemicznych. Niezwykle ważne jest także, by zawartość antybiotyków w mleku nie przekraczała dopuszczalnych norm, może to bowiem wywołać reakcję alergiczną u konsumentów, lub też uszkodzić ich żołądek. Do kontroli ich obecności doskonale sprawdzą się nasze inkubatory do mleka.

Nasze inkubatory do testów na antybiotyk to urządzenia zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. Prosty system obsługi sprawia, że do przeprowadzanie analiz z ich pomocą nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Doskonała współpraca z testami firmy Charm daje natomiast gwarancję bardzo dokładnych wyników.

Inkubator MILKOTESTER Inkubator MILKOTESTER
Cena: 1 000,00 zł (netto: 813,01 zł )
szt.
zobacz więcej
Inkubator MILKOTESTER Inkubator MILKOTESTER
Cena: 1 000,00 zł (netto: 813,01 zł )
szt.
zobacz więcej
Inkubator MLEKOTEST Inkubator MLEKOTEST
Cena: 1 476,00 zł (netto: 1 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl